Взяли участь в засіданні круглого столу

Дата: 17.01.2020 12:32

Фото без описуЩоб привернути увагу громадськості до питань гендерної рівності та ролі жінок в прийнятті актуальних політичних та соціально-економічних питань 16 січня в приміщенні Городоцького краєзнавчого музею відбувся круглий стіл на тему: «Участь жінок в політичній сфері як невід’ємна складова розвитку демократії в Україні». Захід відбувся в рамках проєкту Національного демократичного інституту «Сприяння політичній участі жінок та підвищення видимості жінок-політиків у Хмельницькій області» за підтримки Уряду Великої Британії. У роботі круглого столу взяли участь представники Городоцької міської ради, депутатки місцевих рад, активні жінки Чемеровеччини, Городоччини та Ярмолинеччини.  Нашу громаду на заході представляли заступник директора центральної бібліотеки Ольга Галак, журналістка газети «Нове життя» Ілона Гонта, депутат районної ради Тетяна Гречана та менеджер товариства з обмеженою відповідальністю "Оболонь -Агро"Людмила Скобяк.