Депутати розглянули 220 питань

Дата: 23.01.2020 16:58

Фото без описуСьогодні під головуванням Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулось пленарне засідання чергової  сорок першої сесії селищної ради, в якому взяли участь 19 обранців.

Першим блоком були питання виконання та внесення змін Комплексних  та цільових програм селищної ради. Зокрема, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна звітувала про хід виконання у 2019 році програм у галузі освіти. Про виконання програм розвитку галузі культури Чемеровецької селищної ради  доповідала начальник відділу культури та туризму Світлана Ромах. Депутати погодили звіти начальника з питань соціальної політики Віталія Приймака про хід виконання програм напряму соціального захисту. Про реалізовані заходи програм розвитку житлово-комунального господарства звітував начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Геннадій Голик. Також розглянули 183 земельних питання, затвердили та надали дозвіл на виготовлення технічних документацій та проектів із  землеустрою.