Про хід виконання програм соціальної політики

Дата: 24.01.2020 16:19

Для забезпечення добробуту громадян, які потребують соціального захисту та супроводу Чемеровецька селищна рада реалізовує Комплексну програму соціального захисту населення Чемеровецької селищної ради на 2017-2020 роки, програми  забезпечення соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів в домашніх умовах у Чемеровецькій селищній раді на 2018-2020 роки,  про надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян та малозабезпеченим громадянам на 2018-2020 роки,   "Ветеран" на території Чемеровецької селищної ради на 2018-2020 роки, підтримки сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2018-2020 роки. Протягом 2019 року на заходи передбаченні програмою забезпечення соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів в домашніх умовах у Чемеровецькій селищній раді на 2018-2020 роки передбачено та профінансовано 2942,8 тис.грн. Програма підтримки сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2018-2020 роки стосується сімей, які зареєстровані та проживають на території Чемеровецької селищної ради. У відділі з питань соціальної політики на обліку перебуває 101 сім’я, де виховуються 202 дітей. На виконання заходів вищевказаної Програми передбачено 3900,0 грн. Кошти використовувались на придбання речей першої необхідності для новонароджених, шкільного приладдя та одягу.

На виконання  Програми  про надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян та малозабезпеченим громадянам на 2018-2020 роки профінансовано 379,8 тис.грн., матеріальну допомогу одержали 195 громадян.  На виконання заходів Програми "Ветеран" на території Чемеровецької селищної ради на 2018-2020 роки, на 2019 рік було призначено  31870 грн. Фактично протягом року використано на. Кошти використано на придбання подарунків для вшанування і відзначення інвалідів ветеранів війни та праці з нагоди ювілеїв та пам’ятних дат.