Хмельницька область, Чемеровецький район

Особистість на шляху до духовних цінностей

Дата: 27.01.2020 17:03

Такою була тема Всеукраїнської науково-практичної конференції учасників дослідницько-експериментальної роботи з питань реалізації нової програми виховання «Нова українська школа у поступі до цінностей», яка відбулася 24 січня на базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти. Дану програму успішно впроваджує колектив Чемеровецького НВК №2. Заступник директора Лілія Лис та класний керівник Ольга Олійник стали учасниками конструктивного діалогу, поділилися цікавими здобутками, отримали професійне задоволення від спілкування з колегами. Привезли також креативні ідеї та корекційні поради науковців. Адже дослідно-експериментальна діяльність сьогодні є необхідною складовою розбудови НУШ.