Про підсумки сертифікації вчителів у 2019 році

Дата: 28.01.2020 15:56

Фото без описуУправління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області та  Хмельницький обласний інститут післядипломної освіти провели сьогодні засідання круглого щодо підсумків сертифікації вчителів у 2019 році. Засідання для освітян області відбулось у режимі вебінару.   Участь в онлайн - засіданні взяли начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна, головний спеціаліст відділу Майя Ковальчук та методист початкової освіти Світлана Приймак. Фахівці обласних установ довели результати аналізу сертифікації педагогічних працівників, ознайомили з напрацьованими пропозиціями щодо вдосконалення методики та інструментарію вивчення практичного досвіду учасників сертифікації, довели новації сертифікації на 2020 рік.