2020 рік - перспективи та виклики для дошкільної освіти

Дата: 29.01.2020 16:23

Фото без описуВ залі засідань селищної ради  сьогодні відбулась нарада  керівників  дошкільних  закладів  освіти. Участь у нараді взяла заступник селищного голови Юлія Повар. В ході спілкування з керівниками дитячих садочків Юлія Миколаївна проінформувала  присутніх про визначені пріоритетні напрями розвитку  галузі освіти на 2020 рік.  Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна ознайомила  керівників установ з результатами проведеного аналізу використання бюджетних коштів за минулий рік та  проведення атестації педагогічних працівників. Провідний спеціаліст відділу Майя Ковальчук провела роз’яснення щодо оновлення  посадових інструкцій.

Про організацію харчування та вимоги  дотримання норм санітарно - гігієнічного законодавства, особливо в період загострення вірусних  захворювань,  наголосила провідний спеціаліст відділу Оксана Шутяк.