Проведено перевірку роботи соціальних робітників

Дата: 29.01.2020 16:25

Фото без описуВчора працівники відділу  з питань соціальної політики Людмила Кузнєцова та Алла Данілова  здійснили виїзд у села громади  з метою  перевірки роботи соціальних робітників, дотримання ними графіків роботи та індивідуальних планів надання послуг.

Під час обстеження   відвідали 25 підопічних, 7 осіб зі Слобідки - Смотрицької, 18 осіб та   віддалений центр обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян у селі Біла. Двом особам запропоновано поселення до Черчецького будинку - інтернату для осіб похилого віку.

Після  спілкування з підопічними  встановлено, що соціальні робітники даних сіл виконують свої  обов’язки відповідно до визначених норм і правил, забезпечують підопічних дровами, продуктами харчування та ліками.  Зважаючи на певні обставини, працівники відділу вказали на певні недоліки та надали робітникам рекомендації для покращення праці.