Відбулося засідання Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельницької області

Дата: 30.01.2020 14:28

Фото без описуУчора Чемеровецький селищний голова Олександр Собань взяв участь у засіданні Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

До участі в нараді  долучилися  голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, його перший заступник Роман Примуш, голова обласної ради Михайло Загородний, голови та представники сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Учасники наради обговорили питання наповнення місцевих бюджетів, легалізації заробітної плати, інвентаризації земель, соціального захисту, охорони здоров’я та освіти в об’єднаних територіальних громадах, тощо. Окремо, керівник Асоціації об’єднаних територіальних громад області Веліна Заяць поінформувала про роботу Асоціації ОТГ України.