Cтартував обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Дата: 30.01.2020 14:30

Фото без описуВпродовж січня –лютого на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходитиме обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Конкурс у п’яти номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія» розпочався 1 листопада 2019 року змаганнями зонального туру, переможці якого випробують свої сили на обласному рівні. Найкращі з них долучаться до фінальних випробувань, що проходитимуть у Білій Церкві («Початкова освіта»), Дніпрі («Історія»), Львові («Образотворче мистецтво»), Рівному («Зарубіжна література»), Чернівцях («Хімія») у квітні 2020 року.

З числа освітян Чемеровецької громади за почесне звання «Учитель року-2020», демонструвати уміння організовувати навчання з погляду багаторакурсності та багатоперспективності історичних подій і явищ в номінації «Історія» буде учителька Чемеровецького НВК №1Леся Донцова. Завідувачку методичним кабінетом відділу освіти,молоді та спорту селищної ради Валентину Колодій обрано до складу журі.