Обговорили Концепцію розвитку галузі освіти на 2020 рік

Дата: 30.01.2020 17:33

Сьогодні в залі засідань селищної ради відбулася нарада  керівників  закладів  загальної середньої освіти селищної ради. Очільник об’єднаної громади Олександр Собань ознайомив присутніх з напрацьованою Концепцією розвитку галузі освіти   на 2020 рік.

Начальник  відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна проаналізувала  використання  коштів  за  2019 рік, ознайомила директорів з  бюджетом   загальноосвітніх шкіл  на  2020 рік, зі  змінами до порядку проведення атестації освітян. Окремим питанням обговорили  вимоги щодо ведення господарських питань в частині обліку і  списання матеріалів, основних засобів та  раціонального використання  енергоносіїв. Також акцентували увагу керівників закладів освіти на забезпеченні належної організації пожежної безпеки.