Інформаційна кампанія щодо подолання незадекларованої праці триває

Дата: 31.01.2020 16:03

Фото без описуІнспектор праці Чемеровецької селищної ради спільно з працівниками  податкової служби,районного  центру зайнятості та управління  держпродспоживслужби у Чемеровецькому районі проводили сьогодні відвідування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування щодо подолання незадекларованої праці. Заходи проводяться для підвищення відповідальності роботодавців під час виконання трудового законодавства та виявлення тих, які використовують неоформлену найману працю. Керівників та працівників інформували про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Також проводилось попередження, що  з першого лютого розпочнеться інспекційна кампанія, за результатами якої порушники притягуватимуться до відповідальності. Зокрема, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, яка з 1 січня 2020 року становить 141 тисячу 690 гривень.