Чемеровецька селищна територіальна громада

В рахунок угоди про соціальне партнерство

Дата: 04.02.2020 17:08

На звернення військового комісара Чемеровецького районного військового комісаріату та за сприяння старшого менеджера із зв’язків з громадськістю  кластеру «Поділля» компанії «КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП» Миколи Кузя у рахунок угоди про соціальне партнерство із Чемеровецькою селищною радою придбано та встановлено металопластикові конструкції (двері, вікна) в кімнаті чергового Чемеровецького  РВК вартістю понад 18, 5 тис.грн. Підприємство і надалі підтримуватиме військовий комісаріат, сприяючи його осучасненню в процесі реформування у Територіальний центр комплектування і соціальної підтримки. У планах господарства – виділити ще близько 30 тис.грн. для переобладнання кабінетів. Таким чином, соціальне партнерство між інвестором та місцевим самоврядуванням сприяє розвитку громади та вирішенню актуальних проблем різних галузей.