«Гордість громади - 2019»

Дата: 07.02.2020 15:37

Фото без описуЩе одна традиція, запроваджена з віхами розвитку Чемеровецької об’єднаної територіальної громади - відзначати кращих представників населених пунктів підвідомчої території відзнакою «Гордість громади». По завершенні публічного звіту Олександр Собань відзначив досягнення та працю найстаршої учасниця народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Берегиня» села Біла Ольги Семенишеної, методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради, яка є тренером Нової української школи по підготовці вчителів початкових класів для роботи в Нової української школи  Світлани Приймак, Сергія Клейніса, уродженця села Антонівка, який став відомим на всю країну завдяки шоу «Голосу країни», відзначив досягнення Олександри Джигун,  учениці 10 класу Чемеровецького НВК №1, яка є чемпіоном України з боксу (м. Харків), а також посіла І місце на Міжнародному турнірі з боксу в Польщі серед юніорів, а також  Руслану Драпату, ученицю 8 класу Більської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка є призером обласних олімпіад з математики (II місце), географії (II місце), хімії (II місце), а також отримала II місце за участь в обласному конкурсі учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» (номінація «Література»).