До уваги роботодавців!

Дата: 11.02.2020 15:42

Фото без описуНа виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспектором праці селищної ради Тетяною Назарчук проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.  Спільно із фахівцями  районних  установ,зокрема, фіскальної служби,  центру зайнятості, держпродспоживслужби  здійснено заходи   інформування  70  роботодавців  про переваги використання задекларованої  праці. За підсумками вжитих заходів із 16  найманими працівниками роботодавці уклали трудові договори, 5 осіб здійснили державну реєстрацію господарської  діяльності.
З початку лютого  розпочато наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити усіх роботодавців.
У зв’язку із зазначеним, у черговий раз звертаємось до суб’єктів господарювання  із закликом оформити трудові відносини з працівниками.
У разі виявлення  незадекларованого працівника, будуть  вжиті заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.
Оформлені трудові відносини ­– це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!