Відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні «В моєму серці квітне Україна»

Дата: 11.02.2020 17:07

Фото без описуСьогодні в Чемеровецькому центрі культури, дозвілля і мистецтва выдбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні «В моєму серці квітне Україна», який вже багато років поєднує співучих аматорів сцени, даруючи їм путівку в творче майбутнє. Мета  конкурсу  - виявлення нових талановитих виконавців, активізації та підтримки творчої діяльності молоді, її змістовного дозвілля, формування смаку та попиту на музичні патріотичні твори, сприяння зростанню майстерності артистів-аматорів та популяризації української патріотичної пісні, створення умов для формування та розвитку національних традицій сучасного вокального виконання, залучення молоді до участі у культурному житті Чемеровецького краю. Гостею фестивалю  стала дипломантка та лауреатка багатьох всеукраїнських, обласних, місцевих фестивалів та конкурсів Вероніка Демчишин яка і відкрила фестиваль.
Цьогоріч
  участь пісенному змаганні взяли 38 конкурсанти, віком від 7 років до 50 років у 2-х номінаціях: «Солісти» та «Ансамблі», у 3-х вікових категоріях.
Чемеровецьку громаду гідно представили у номінації солісти-вокалісти  старшої групи Інна Свинар с.Почапинці (І місце) та  Аліна Драпата с.Біла (ІІ місце)

У середній віковій категорії: ІІІ місце - Валерія Гнатюк с.Кочубіїв, Даша Євчук с.Біла, , ІІ місце - Іванна Бейлик с.Свіршківці, І місце-Іванна Колеснікова ДМШ
Вихованка дитячої музичної школи  Марина Кухаришена посіла ІІІ місце  в молодшій віковій категорії.

Гран-Прі фестивалю отримала Ірина Погурало (с.Свіршківці) з піснею «Дівчата», яка вже завтра буде змагатися за перемогу у обласному конкурсі мистецтв «Кришталева зірка» м. Хмельницький. Тому вітаємо Ірину і бажаємо успіхів та ще багато яскравих перемог.
Усі учасники конкурсу отримали ексклюзивні авторські дипломи за участь
 та подарунки від громадської партії «За конкретні справи».