У Шидловецькому старостаті підвели підсумки роботи за звітний період

Дата: 14.02.2020 19:34

Фото без описуСьогодні стартували збори громадян за місцем проживання у населених пунктах громади. Першими підводили підсумки  у Щидловецькому старостаті.    Про результати роботи за минулий рік на території населених пунктів Шидлівці, Криків, Вікторівка, Велика та Мала Зелена прозвітував в.о. старости Петро Семенишин.  Участь у зібранні взяв Чемеровецький селищний голова Олександр Собань. В ході зборів  увазі мешканців сіл був представлений комплексний аналіз  надходження та використання бюджетних коштів, надано детальну інформацію про реалізацію запланованих   заходів по розвитку місцевої території, озвучено стан функціонування  кожної галузі, напрямку та сфери життя на селі. Селищний голова Олександр Собань спілкуючись з учасниками зібрання    окреслив основні завдання  подальшого розвитку  Чемеровецької громади в цілому та населених пунктів Шидловецького старостату зокрема.

Впродовж заходу в залі  панувала ділова атмосфера,  відбувався конструктивний діалог,  активно обговорювалися  проблемні питання та майбутні проєкти. Зрештою усі дійшли висновку: тільки спільними зусиллями влади і громади можна вирішувати і локальні, і масштабні завдання.

Такі ж зібрання місцевих сільських громад впродовж лютого-березня відбудуться у кожному старостаті.