Кугаєвчани обговорили результати спільної роботи за минулий рік

Дата: 15.02.2020 22:05

Фото без описуЧерговий у громаді схід села відбувся сьогодні у Кугаївцях.  Місцева громада завжди активна до участі в усіх заходах, що організовуються старостатом – чи то Свято села, чи День працівника сільського господарства, чи збори громадян . Саме тому сьогодні, у день урочистого релігійного свята, місцеві мешканці у чисельному складі зібралися у актовій залі школи, щоб підвести підсумки спільної роботи за минулий рік. Перед односельчанами з детальним звітом виступив в.о. старости села Олександр Гураль. Він провів аналіз стану виконання усіх запланованих заходів, проінформував про використані під це фінансові ресурси з бюджету селищної ради та підтримку усіх соціальних проєктів керівництвом місцевого агроформування ПП «АВС-Агро». Олександр Миколайович у своїй доповіді зупинився на усіх питаннях подальшого розвитку сфери освіти, культури, благоустрою населеного пункту, водопостачання, соціального забезпечення та поліпшення умов проживання місцевих мешканців, організації дозвілля на селі. А також закликав односельців спільними зусиллями підтримувати напрацьоване та розвивати село у майбутньому. На зборах був присутній депутат обласної ради Анатолій Атаманчук, голова об'єднаної територіальної громади Олександр Собань, депутати селищної ради. В ході обговорення звіту в.о. старости Олександр Володимирович Собань проаналізував в цілому стан розвитку Чемеровецької громади, зупинився на важливих перспективних завдання по Кугаївцях, а також на окремих проблемних питаннях важливих для мешканців усіх сіл та актуальних для кугаєвчан зокрема. Найважливіше те, що у залі не було жодного байдужого до того, яким їх село ставатиме день від дня надалі. А це запорука спільного успіху.