Спланували заходи благоустрою у Залучанському старостаті

Дата: 18.02.2020 19:17

Фото без описуНа території кожного старостату вирішення усіх господарських та галузевих питань  забезпечують в.о. старост населених пунктів. Та селищний голова Олександ Собань завжди під особистим контролем тримає стан розвитку кожної  території. Сьогодні з метою аналізу ситуації на місцях голова громади разом зі своїм першим заступником Юрієм Войтовим відвідав села Залуччя та Черче. В ході спілкування з депутатом селищної ради Віталієм Пелехацьким та в.о. старости Анатолієм Марцинишиним після огляду об’єктів соціально-культурної інфраструктури сіл, визначилися з основними завданнями на недалеку перспективу, зокрема, спланували заходи по ремонту сільського водогону на двох вулицях, встановленню 40 ліхтарів, капітальному ремонту моста через річку Смотрич, перекриттю новим шифером покрівлі Залучанського Будинку культури та ремонту адмінбудівлі старостату. А також оглянути територію сільського кладовища, де в рахунок угоди про соціальне партнерство з ФГ «Вікторія», було встановлено європаркан протяжністю 350 м.