Конструктивний діалог представників бізнесу та влади

Дата: 19.02.2020 17:17

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради  відбулося  спілкування за «круглим  столом»,  до якого були запрошені  представники бізнесу та територіальних підрозділів влади. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань подякував  присутнім за те, що підтримали ініціативу проведення заходу. До участі у діловій  розмові   з підприємцями запросили начальника Волочиського управління Головного управління  Державної податкової  служби у Хмельницькій області Анатолія Саланського, який надав фахові консультації в частині фіскалізації груп фізичних осіб, функціонування електронних сервісів тощо. Разом з тим, очільник регіонального відділення вислухав усі зауваження та пропозиції щодо забезпечення конструктиву і взаємодії бізнесових структур з фіскальним органом на місцях.  Директор Чемеровецького районного центру зайнятості Любов Бевз надала роз’яснення щодо можливостей відшкодування за працевлаштування безробітних осіб. Сергій Москалюк, начальник Чемеровецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області, зауважив на необхідності дотримання вимог санітарного законодавства. Інспектор праці, головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту селищної ради Тетяна Назарчук надала відповідь на питання щодо узаконення та легалізації трудових відноси з найманими працівниками. На завершення засідання селищний голова Олександр Собань запропонував зробити подібні заходи традиційними.