Відбулися збори громадян у Свіршківцях

Дата: 20.02.2020 20:49

Фото без описуСьогодні перед мешканцями сіл Свіршківці, Демківці та Залісся прозвітував про роботу за минулий рік в.о.старости Віталій Король. До уваги учасників зібрання був представлений  аналіз стану справ у  кожному населеному пункті, в ході виступу увага присутніх була  закцентована на розвитку закладів освіти, культури, питаннях надання соціальних послуг. Проведено детальний аналіз комплексу робіт з благоустрою, зокрема, водопостачання, освітлення вулиць, ремонту сільських доріг. Присутній на зборах громадян Чемеровецький селищний голова Олександр Собань окреслив учасникам зібрання плани на 2020 рік та основні завдання які необхідно спільними зусиллями вирішувати, щоби життя сільських мешканців ставало більш комфортним. А також подякував за підтримку у реалізації усіх заходів, що проводяться селищною радою, керівникам місцевих агроформувань. На сході села був присутній депутат Хмельницької обласної ради Володимир Присяжний, депутати районної та селищної ради. Під час спілкування посадовці дали відповіді на усі запитання, які піднімали учасники зборів, та спільно напрацювали план подальших дій.