Відбувся звіт в.о. старости в селі Андріївка

Дата: 21.02.2020 16:51

Фото без описуУчасть у зборах громадян  взяли Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та керівник місцевого товариства «Промінь Галичина» Олександр Бурейко. В.о. старости Віктор Добруцький проінформував присутніх про  основні заходи, що реалізовувались протягом 2019 року, зокрема, будівництво водогону, ремонт доріг тощо, проаналізував стан справ та використання бюджетних коштів на розвиток освіти, культури, соціального захисту та інших життєвих сфер для сільських мешканців. Селищний голова Олександр Собань ознайомив присутніх з  пріоритетними завданнями на 2020 рік, в числі яких залишаються заходи водозабезпечення жителів, ремонту доріг, благоустрою населеного пункту. Олександр Бурейко відмітив високий рівень організації діяльності як місцевого старостату, так і селищної ради в цілому,  задля вирішення нагальних питань розвитку села. Зі свого боку запевнив у подальшій підтримці усіх проєктів.  Як підсумок зібрання – визначено ряд заходів, які будуть спільно реалізовані у поточному році.