Долучились до проєкту «Успішна молодь – успішна громада»

Дата: 25.02.2020 16:20

Фото без опису Хмельницька обласна служба зайнятості запровадила профорієнтаційний проєкт «Успішна молодь – успішна громада» на платформі якого буде розміщено інформацію про ринок праці та його вимоги.

У проєкті буде можливість дізнатись  про актуальні професії, легальне працевлаштування, ознайомитись з сучасними техніками пошуку роботи, онлайн-ресурсами для профорієнтаційного тестування, знайти відповіді на питання щодо правильного вибору професії і не тільки.

У рамках проєкту планується проведення різноманітних заходів: семінарів, тренінгів, екскурсій, виїзних акцій, засідань молодіжних клубів та студій кар’єрного розвитку, конкурсів інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру для безробітної молоді, школярів, учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів. Зокрема проведення: обласного заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я» серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти; обласного очно-заочного конкурсу бізнес-проєктів «Живи та працюй на Хмельниччині» серед учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти Хмельницької області.

Участь в обговорені масштабів та умов обласного проєкту, взяв провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Володимир Пазинюк.