Працювала робоча група з питань легалізації

Дата: 27.02.2020 14:38

Фото без описуВчора члени робочої групи, до складу якої увійшли інспектор праці селищної ради, фахівці державної податкової служби, управління соціального захисту населення та представник поліції   провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підприємців, які ведуть торгівлю на ринку селища Чемерівці.

Завдання групи полягає в максимально-ефективному доведені до роботодавців та їх найманих працівників інформації  про необхідність і переваги офіційного працевлаштування, забезпечення мінімальних соціальних гарантій в оплаті праці. В ході рейду інспектор праці Тетяна Назарчук проводила роз’яснення про відповідальність у випадках використання незадекларованої праці та здійснення торгівлі без належного оформлення підприємницької діяльності, наголосила на розмірах штрафних санкцій.

Реакція підприємців на інформаційну кампанія була різною, торговці   покидали робочі місця, відмовлялись спілкуватися, проте чимало людей спокійно реагували на появу  робочої групи і показували відповідні документи.

Після проведеного аналізу цієї роботи будуть прийматися рішення про проведення контрольно-правових заходів.