Семінар вчителів природничих наук

Дата: 28.02.2020 09:46

Днями  на базі Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся cooporation семінар для вчителів хімії, біології, географії. Учасників семінару приємно здивувало нове, комфортне освітнє середовище навчального закладу, яке створене в рамках реалізації Концепції Нова українська школа. На семінарі піднімалися питання сучасних інтернет - сервісів в новій освіті. Вчитель хімії Красноставської гімназії Інна Боронюк познайомила усіх із особливостями покоління Z і покоління Альфа, вчитель  біології Красноставської гімназії Лариса Гнатюк  вчила створювати QR-коди і доводила доцільність їх використання, Ігор Сметанюк, вчитель інформатики Жердянської ЗОШ навчив колег створювати Google form і познайомив з безмежними можливостями навчання в електронному середовищі MOZAIK (MozaBook). Вчитель біології Свіршковецької ЗОШ Наталія Кайдановська продемонструвала, як працювати в інтернет середовищі LearningApps. Крім того усі присутні познайомились з досвідом роботи директора Красноставської гімназії, вчителя географії Лариси Бучок. Загалом семінар був насиченим, його учасники семінару роз'їхались з приємними емоціями, новими знаннями та гарним настроєм.