Відбувся звіт в селі Хротова

Дата: 28.02.2020 15:22

Мешканців села зібралися в одній із зал сільської школи послухати звіт виконуючої обов’язки старости Любові Мукосій. В ході звіту підвели підсумки минулого року, обговорили проблеми, люди задавали питання про головне в селі та довели наболілі проблеми. Усі зауваження та пропозиції від хропотівчан  узяв на особистий контроль перший заступник селищного голови Юрій      Войтов  та надав вичерпні відповіді на численні питання присутніх. Протягом поточного року запланували завершити вуличне освітлення села, забезпечити ремонт доріг, розпочати ремонт мережі сільського водогону. Також селяни просили доукомплектувати дитячий майданчик та встановити навколо нього огорожу, відремонтувати автобусну зупинку та провести капітальний ремонт пам’ятника  загиблим односельчанам в роки Другої світової війни.