Відбулась сорок друга сесія Чемеровецької селищної ради

Дата: 04.03.2020 16:56

Фото без описуПід головуванням Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулось пленарне засідання чергової сесії селищної ради, в якому взяли участь 22 депутати.

На порядок денний засідання було винесено 317 питань. Заслухано звіти про хід виконання  у 2019 році Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради, виконання   бюджету селищної ради за 2019 рік та погоджено зміни до селищного бюджету на 2020 рік.

Також депутати погодили призначення директора Степанівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Чемеровецької селищної ради Хмельницької області, продовження контракту з директором комунальної установи «Кормильчанський заклад дошкільної освіти та  «Сонечко».  А ще прийняли майже 300 рішень із земельних питань, затвердили та надали дозвіл на виготовлення технічних документацій та проєктів із  землеустрою.