Провели засідання виконкому

Дата: 04.03.2020 16:58

Фото без описуСьогодні  в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  відбулось засідання виконкому, до порядку денного якого включено 40 питань, що  були розглянуті за участі  22 членів виконавчого комітету.

На погодження членів виконкому винесено проєкт рішення сесії селищної ради щодо затвердження   Програми підтримки діяльності   Чемеровецького районного сектору з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Хмельницькій області на 2020 – 2022 роки, заслухано звіти про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2019 рік, про результати роботи закладів культури у 2019 році  та  про стан організації харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти селищної ради.   Також члени виконкому заслухали звіти керівників комунальних підприємств селищної ради, Василь Олійник інформував про підсумки господарської діяльності КП «Комунсервіс», Світлана Кузняк - про роботу КП«Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації» у 2019 році. В ході засідання врегульовано питання квартирної черги, погоджено 16 заяв на присвоєння адреси житловим та господарським будівлям.