Хмельницька область, Чемеровецький район

Нарада керівників закладів освіти

Дата: 12.03.2020 17:14

Про заходи запобігання та профілактики інфікування і поширення СОVID -19 директорам закладів загальної середньої освіти розповідав начальник відділу Чемеровецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Сергій Москалюк. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна повідомила щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації. Обговорили  питання атестації педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році та  перенесення термінів пробного ЗНО-2020. Також на порядку денному були питання затвердження Плану заходів з пожежної та техногенної безпеки та  проведення заходів з цивільного захисту.