Вітання з нагоди професійного свята

Дата: 13.03.2020 15:09

Сьогодні, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні у третю неділю березня, до працівників житлово-комунального господарства з теплими словами привітань та найкращими побажаннями завітав  селищний голова Олександр Собань та його заступник Юрій ВойтовОлександр Володимирович подякував усім представникам цієї сфери за їхню працю, підкреслив важливість завдань, які виконують комунальні служби у кожному населеному пункті  та висловив сподівання на подальшу плідну працю. Також нагородив  Грамотами Чемеровецької об’єднаної територіальної громади за самовіддану працю, високу професійну майстерність та  з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  слюсара-ремонтника Миколу Глистюка,  двірника Наталію Осадець.