Звернення Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня до жителів громади

Дата: 19.03.2020 09:08

Фото без описуШановні  жителі громади!

Звертаюся до Вас у зв’язку із ситуацією, що виникла через поширення коронавірусу.

На сьогодні в  Хмельницькій області немає жодного хворого та підозр на коронавірус. Надіюся, що завдяки нашій свідомості та дисциплінованості ця тенденція  буде збережена і надалі.

Селищною радою напрацьовано заходи, які допоможуть зменшити поширення корона вірусу на території громади. Ви зможете ознайомитися з ними на нашому сайті. Ми працюємо в штатному режимі та забезпечуємо функції та повноваження місцевого самоврядування. На позачерговій сесії   селищної ради виділено кошти закладам охорони здоров'я для придбання тестів, засобів індивідуального захисту та інших необхідних матеріалів.

В разі виникнення проблемних ситуацій – готові прийти на допомогу.

Прошу не панікувати. Вести себе згідно інструкцій, розміщених в публічних місцях, поширених засобами масової інформації.

Закликаю – будьте свідомими.  У цей непростий час убезпечте себе, своїх рідних та близьких.

Зараз відстань - це  гарантія безпеки. Тому прошу максимально обмежити відвідування різних установ та закладів.

Впевнений, що швидко настане той час, коли між нами не буде дистанції і ми з новими силами працюватимемо у звичному режимі на розбудову нашої громади. Ще з більшим натхненням та гарним настроєм.

Здоров’я всім!