На канікулах – навчаємось!
Дата: 19.03.2020 16:20
Кількість переглядів: 265
За умов карантинного режиму учні навчальних закладів громади вимушено знаходяться на канікулах. Але для дітей це не лише час для відпочинку, перебуваючи дома, кожен школяр сьогодні дистанційно освоює програмний матеріал з навчальних дисциплін через мережу Інтернет (електронну пошту, viber).
Організація освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання методом сучасних інформаційно-комунікаційних технологій здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» .