Черговий етап водозабезпечення села Андріївка

Дата: 19.03.2020 16:31

Масштабним проєктом минулого року у  Андріївці стало будівництво сільського водогону. За попереднім етапом було прокладено водомережі  майже по двох третинах території села. Та "реалізація заходів водозабезпечення",  як зазначав селищний голова Олександр Собань на зборах місцевої громади, коли звітував в.о. старости, "на цьому не буде  зупинена".

У підтвердження слів керівника громади сьогодні техніка комунального  підприємства «Комунсервіс» приступила до прокладання канави під нові вітки  водогону.  Цей етап передбачає прокладання центральної магістралі довжиною 3350 метрів по вулиці Соборній та правій стороні вулиці Зарічна. Проєкт, реалізація якого втілюється в життя, надзвичайно важливий для мешканців села, адже по багатьох криницях громадського користування рівень води впав до катастрофічного мінімуму.