До уваги мешканців багатоквартирних будинків селища!
Дата: 26.03.2020 15:48
Кількість переглядів: 320
З 27 березня працівниками комунального підприємства «Комунсервіс» буде здійснюватися дезінфекція сходових клітин, перил, ручок дверей у Ваших житлових будинках.
Селищною радою закуплено необхідні дезінфікуючі засоби, обладнання та спецодяг для комунальників, що проводитимуть обробку приміщень. Заходи здійснюватимуться згідно рекомендацій районного управління Держпродспоживслужби.