ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Дата: 27.03.2020 13:32

З березня запроваджено карантин у навчальних закладах та низку інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

На території Чемеровецької селищної ради відділом з питань соціальної політики проводиться інформування опікунів, піклувальників, батьків дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах щодо дотримання запроваджених правил на період карантину.

Нагадуємо: коли навчальні заклади зачинені на карантин, а вільного часу у дітей вдосталь, вони не повинні проводити своє дозвілля як заманеться. Така поведінка може призвести до нещасних випадків чи порушень законодавства. Нагадуємо, що карантин – не канікули, допоможіть своїм дітям організувати дистанційне навчання та подбайте про змістовне дозвілля дітей вдома. Незалежно від віку, не залишайте дитину без нагляду на ніч або на цілий день. Просимо на період карантину дотримуватися запроваджених правил безпеки та відповідально ставитись до виконання батьківських обов’язків. Батьки несуть відповідальність за життя та здоров’я дітей.

Бережіть себе та своїх дітей!