Хмельницька область, Чемеровецький район

Започатковуємо акцію «Підтримаємо медицину – здолаємо COVID»

Дата: 01.04.2020 11:04

Колектив апарату селищної ради ініціював проведення акції по  збору коштів на підтримку проведення заходів по запобіганню захворювання населення на коронавірусну  інфекцію,  До ініціативи керівників та спеціалістів виконавчих органів, в.о. старост та діловодів активно долучаються працівники закладів освіти та культури, а також соціальні робітники у населених пунктах громади.

Акумульовані кошти буде спрямовано на придбання  необхідного медичного обладнання для Чемеровецької центральної районної лікарні, дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту, а також на формування продуктових наборів для сімей з дітьми, що опинилися в особливо складних  життєвих обставинах.

Усіх небайдужих просимо долучитися до акції « Підтримаємо медицину – здолаємо  COVID»!