«Підтримаємо медицину – здолаємо COVID!»

Дата: 01.04.2020 17:04

Фото без описуСьогодні центральна районна лікарня потребує суттєвого поповнення  та оновлення медичного обладнання.  Для  лікування хворих на коронавірусну інфекцію необхідно придбати апарат штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE», вартість якого 320 тисяч гривень.

Колектив Чемеровецької селищної ради спільно з працівниками закладів освіти, культури, соціальними робітниками у населених пунктах громади бере на себе відповідальність із зібраних  коштів  профінансувати  основну частину вартості апарата.

Просимо усіх небайдужих долучитися до благодійної справи!

Кошти на придбання  апарата штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE»  можна перерахувати  на рахунок  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦIЙНОГО ПIДПРИЄМСТВА «ЧЕМЕРОВЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛIКАРНЯ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»: (Корпоративний клiєнт), ЄДРПОУ/ДРФО 02004522,
 АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 315405)  поточний рахунок:
№ UA443154050000026007052338904

Про стан поповнення рахунку та про учасників акції «Підтримаємо медицину – подолаємо COVID!» ми регулярно будемо інформувати.