«Підтримаємо медицину – здолаємо COVID!»

Дата: 03.04.2020 14:10

Фото без опису                                                                                    Чемеровецькою селищною радою ініційовано проведення благодійної акції  по збору коштів на придбання  надзвичайно необхідного для лікування хворих у Чемеровецькій районній лікарні  апарата штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE», вартість якого 320 тисяч гривень.

Як раніше зазначалося, колектив селищної ради спільно з працівниками закладів освіти, культури, соціальними робітниками у населених пунктах громади бере на себе відповідальність  профінансувати  основну частину      вартості апарата.

Просимо усіх небайдужих долучитися до благодійної справи!

Кошти на придбання  апарата штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE»  можна перерахувати  на рахунок  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦIЙНОГО ПIДПРИЄМСТВА «ЧЕМЕРОВЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛIКАРНЯ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»: (Корпоративний клiєнт), ЄДРПОУ/ДРФО 02004522,
 АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 315405)  поточний рахунок:
№ UA443154050000026007052338904

Дякуємо  Сергію Слободяну, Дмитру  Якимцю, Володимиру Собаню, котрі відразу відгукнувся і  своїм особистим внеском  уже  долучилися до придбання життєво важливого медичного обладнання.

Також від Чемеровецької селищної ради та мешканців громади висловлюємо велику вдячність керівникам агроформувань, що орендують землі на території населених пунктів громади, Олегу Скринчуку,  Володимиру Присяжному, Анатолію Атаманчуку, Галині Іванчук, Роману Миколаєнку, котрі  раніше відгукнулися на звернення селищного голови Олександра Собаня і також уже підтримали галузь охорони здоров'я своєю благодійною допомогою.

Впевнені, що такі вчинки стануть прикладом для усіх!

Кожен з нас сьогодні може дати можливість медикам врятувати чиєсь життя!

Про стан поповнення рахунку та про учасників акції «Підтримаємо медицину – подолаємо COVID!» ми регулярно будемо інформувати.

Відомості про поповнення рахунку КНП «ЧЕМЕРОВЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛIКАРНЯ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» станом на 03.04.2020 р.