Підготовлено набори засобів індивідуального захисту для вразливих категорій

Дата: 09.04.2020 15:25

Фото без описуСьогодні працівники селищної ради сформували  майже 300 наборів із засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими розчинами та інструкціями по їх використанню для одиноких, одиноко проживаючих осіб та сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.  Вже найближчими днями їх буде вручено виконуючими обов’язки старост та соціальними робітниками в населених пунктах громади. Придбання вмісту індивідуального набору стало можливим завдяки  ініціативі працівників апарату селищної ради, освіти, культури та соціального захисту  зібрати    для проведення карантинних заходів свій одноденний заробіток.

Настійним залишається прохання керівництва селищної ради до усіх   мешканців громади: «Дотримуйтеся правил карантину! Максимально убезпечити себе та своїх рідних від зараження коронавірусною інфекцією!»