Хмельницька область, Чемеровецький район

Розпочато будівництво тротуару

Дата: 09.04.2020 20:22

Сьогодні працівниками Чемеровецького райавтодору розпочато  будівництво тротуару вздовж проїжджої частини від Бережанки до Кугаєвець. Ця ділянка дороги завжди була небезпечною, оскільки  не мала облаштованої пішохідної зони.  До вирішення  цього важливого питання активно долучився депутат  Хмельницької обласної ради Володимир Присяжний, до якого неодноразово з проханням  вирішити цю проблему зверталися мешканці громади. Як результат, спільно з керівництвом Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області було прийнято рішення спрямувати кошти на фінансування  саме цих  вкрай необхідних заходів.   Роботи проводяться   під контролем  керівника місцевого автодорожнього підприємства Олександра Каньовського.