Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 10.04.2020 14:26

Сьогодні під головуванням  Олександра Собаня   відбулось засідання виконавчого комітету селищної  ради. Перед початком засідання членів виконкому було забезпечено усіма засобами індивідуального захисту та передбачено усі заходи  провітрювання та дизенфекції приміщення.   Виконкомом  погоджено проєкти рішень селищної ради «Про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2020 року» та «Про внесення змін до селищного бюджету  на 2020 рік», встановлено вартість однієї години роботи комунальної техніки КП «Комунсервіс», а також розглянуто заяви про присвоєння поштових адрес житловим та нежитловим будівлям та  про  видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння.