Чемеровецький районний комісаріат долучився до благодійної акції

Дата: 13.04.2020 13:40

Фото без описуДнями працівники районного комісаріату зробили  свій внесок у спільну  благодійну справу та  зібрали 3900 гривень на придбання апарата штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE» для Чемеровецької районної лікарні. Зібрані військовими кошти будуть долучені до загального обсягу  заощаджень, що акумульовані працівниками апарату селищної ради, відділу освіти, культури, соціального захисту громади та продовжують надходити від представників підприємницьких структур, малого бізнесу, а також небайдужих громадян з активною громадською позицією.

Дякуємо колективу райвійськкомату за добру справу та закликаємо усіх: Кожен з нас сьогодні може дати можливість медикам врятувати чиєсь життя!