«Підтримаємо медицину – здолаємо COVID!»

Дата: 15.04.2020 09:27

Фото без описуІніційовану селищною радою   благодійну акцію  по збору коштів на придбання  для Чемеровецької районної лікарні  апарата штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE», вартістю  320 тисяч гривень, днями підтримали  Квасньовський Л.А. та Людмила Кушнір. Висловлюємо їм щиру подяку за доброчинність!

Впевнені, що  саме зараз той час, коли необхідно робити добрі справи!

Тож у кожного з нас  є реальна можливість  допомогти  нашим медикам врятувати чиєсь життя!

Кошти на придбання  апарата штучної вентиляції легень «БРИЗ ALVEOLE»  можна перерахувати  на рахунок  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦIЙНОГО ПIДПРИЄМСТВА «ЧЕМЕРОВЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛIКАРНЯ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»: (Корпоративний клiєнт), ЄДРПОУ/ДРФО 02004522,  АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 315405)  поточний рахунок:
№ UA443154050000026007052338904

Про стан поповнення рахунку та про учасників акції «Підтримаємо медицину – подолаємо COVID!» будемо далі інформувати..

Відомості про поповнення рахунку КНП «ЧЕМЕРОВЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛIКАРНЯ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» станом на 15.04.2020 р.