МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС, ВИ ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА ДЛЯ НАС

Дата: 15.04.2020 11:27

Фото без описуСтаном на 09.00. 15.04.2020 року на лікуванні в ЦРЛ перебуває 7 хворих на пневмонію. У кожного з них   відібрано біологічний матеріал  на  виявлення COVID –19.

Раніше госпіталізована пацієнтка з підтвердженим випадком захворювання знаходиться на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні в задовільному стані.

Усі мешканці району, у кого напередодні виявлено позитивні результати досліджень, перебувають на самоізоляції, виражених ознак захворювання не мають.

Продовжується обстеження медичних працівників  та хворих, котрі перебувають на лікуванні в ЦРЛ, та контактних осіб.

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусноі інфекції на території району загострилася, переконливо просимо вас  максимально обмежити контакти, виходити з дому в разі нагальної потреби.

Дотримання карантинних заходів - найкращий спосіб подолати цю недугу!