Хмельницька область, Чемеровецький район

Суттєве в роботі районної лікарні

Дата: 15.04.2020 16:18

Від сьогодні Чемеровецькою районною лікарнею запроваджено ряд  додаткових організаційних та протиепідемічних заходів з метою недопущення розповсюдження захворювань на   COVID -19. Відповідно до рішення Хмельницької регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 14 квітня 2020 року( протокол №10) госпіталізацію хворих до Чемеровецької центральної районної лікарні призупинено.  Хворі з населених пунктів району направлятимуться на лікування  за принципом територіальної доцільності до Кам’янець-Подільської міської лікарні та Городоцької центральної районної лікарні.

До 17 квітня усім хворим та медичному персоналу КНП «Чемеровецька ЦРЛ» буде проведено ПЛР-тестування.

У Чемеровецькій лікарні посилено протиепідемічний  режим  при доліковуванні хворих, які наразі проходять курс лікування,  з активним спостереженням за станом їх здоров’я.

Забезпечено медичне амбулаторне спостереження за контактними особами з числа медперсоналу, особливо тими, що перебувають на самоізоляції з позитивним результатом ПЛР-тестів.