Чемеровецька селищна територіальна громада

Задля підтримки оснащеності та захищеності

Дата: 16.04.2020 13:36

Сьогодні  селищний голова  Олександр Собань  зустрівся з персоналом місцевого підрозділу Служби екстреної (швидкої) медичної допомоги.  Наразі  працівники підстанції  звернулися до керівника громади з проханням придбати 5 протиепідемічних захисних костюмів. Питання відразу ж було вирішено позитивно. Ще 5 таких же комплектів захисного одягу передано селищною радою Чемеровецькому районному лабораторному відділенню для використання спеціалістами, котрі працюють з особами , що потрапили в число контактних із COVID –інфікованими.

Як говорить селищний голова Олександр Собань:  « Усі ми повинні максимально  убезпечити фахівців, котрі сьогодні виконують свій професійний обов’язок - безпосередньо та першочергово реалізують  заходи по боротьбі з COVID-19.»