Збільшилась кількість пожеж в екосистемах

Дата: 23.04.2020 14:13

Фото без описуРятувальники фіксують все більше пожеж в лісах, лісосмугах, лугах та балках.  Від початку року бригади пожежників  районного відділу Державної служби надзвичайних ситуацій  здійснили 76 виїздів. Тривожні сигнали про виникнення стихійних пожеж надходили з різних  куточків громади. Найбільше викликів було по Чемерівцях, селах Жердя, Шидлівці, Залуччя, Слобідка-Смотрицька, Сокиринці, Кугаївці, Степанівка, Ямпільчик. Навмисні підпали сухої трави, гілля та  сміття здійснювали навіть у дні святкування Великодня.

Шановні мешканці громади! Вкотре настійно закликаємо вас не спалювати сухої трави  та сміття, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Подібні випадки можуть призвести до знищення парків та садів, загорянь помешкань та господарських будівель, зменшують родючість ґрунтів та знижують урожайність.
Згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення  випалювання стерні, лугів, пасовищ та іншої природної рослинності тягне за собою адміністративну відповідальність, у випадках масштабних пожеж - кримінальну.