Чемеровецька селищна територіальна громада

Щоб навчати з дому, потрібен інший підхід

Дата: 28.04.2020 15:45

Вчителі початкової школи успішно долають і цей виклик сьогодення. Так, з 21 по 27 квітня  у мобільному додатку Viber початківці обмінювалися власними напрацюваннями для дистанційного навчання. Цікаві відеоуроки презентували: Фастова Н.В. , Думська Н.О. , Крупяк І.В. Онлайн зустрічі на платформі Zoom  вже практикують Сльота І.С. , Мисловська В.М., Котик М.М. Цікаві короткі відео для пояснення нового матеріалу запропонували колегам Прищепа О.М, Громович А.В.,  а В.В. Домбровська довела, що зворотній зв'язок важливий з 1 класу. Скріни сторінок  спілкування з батьками та учнями у вайбер групі відкрили Куца О.В, Кизима М.А.  Майстерка вдалася, кожен, хто відвідає сторінку у Фейсбуці "НУШ Чемеровеччини" обов'язково знайде лайфхак для того, щоб у травні навчання з дому було ще цікавішим.