Хмельницька область, Чемеровецький район

Відновлюється водопостачання в селі Біла

Дата: 13.05.2020 16:25

Цьогоріч  через посушливі погодні умови значно знизився рівень водних ресурсів. Цю проблему   гостро відчули жителі села  Біла. Вода в місцевому джерелі зникла, а саме воно забезпечувало сільський водогін.   До відновлення водопостачання в селі Біла долучився місцевий інвестор. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань заручився підтримкою керівника товариства «Оболонь Агро» Михайла Драпатого і погодили  в рахунок угоди про соціальне партнерство вирішити питання забезпечення роботи артезіанської свердловини, яка побудована в селі кілька років тому за сприяння Народного депутат України Олександра Гереги. Товариством закуплено водонапірний насос та усі необхідні комплектуючі для проведення з’єднання з водопровідною мережею села. Сьогодні працівники товариства «Оболонь Агро» та комунального підприємства  «Комунсервіс» працювали над відновленням водопостачання.