Хмельницька область, Чемеровецький район

Завдячуючи нашим діловим партнерам

Дата: 19.05.2020 15:08

Сьогодні керівництво селищної ради має чимало планів для реалізації у кожному населеному пункті громади щодо поліпшення благоустрою, розвитку місцевої інфраструктури та соціально-культурних об»єктів.  Та для втілення  усіх проєктів в життя необхідний достатній рівень фінансового забезпечення. Звісно, що податки - основне джерело наповнення бюджету селищної ради. І це добре, що в населених пунктах громади функціонує  податково відповідальний бізнес – аграрні кампанії, які і ефективно працюють на землі, і регулярно забезпечують податкові надходження до селищного бюджету.  Зокрема,  від початку поточного року бюджет громади поповнився 1487, 4 тис. грн.  прибуткового та 353,0 тис.грн. єдиного податку,  сплаченого ТОВ «ЕНСЕЛКО АГРО ».  До слова,  підприємство орендує близько двох тисяч гектарів землі на території Залучанського, Шидловецького та Степанівського старостатів. А ще завдяки співпраці та взаєморозумінню між селищним головою Олександром Собанем та керівником відділу соціальної політики ТОВ «ЕНСЕЛКО АГРО »  Русланом Ляховченко   придбано труби для водогону у селі Шидлівці та меблі для місцевого дитсадка, два водяних насоси,  металопластикові вікна та двері – для Залучанського старостату.  А цими днями  встановлюється закуплений агроформуванням паркан в центрі села Степанівка.