Літературні шедеври на великому екрані

Дата: 19.05.2020 15:29

Фото без описуЗазвичай після перегляду фільму ми настільки захоплюємося героями, що хочемо  дізнатися  про них більше, зрозуміти їх  краще і вивчити більше мотиви їхніх вчинків. А оскільки фільм  має обмеження за часом,  за деталями ми звертаємося до книги, адже з книгою ми  в будь-який момент  можемо зупинитися і обдумати кожен крок героя.  Книга може існувати без фільму,а ось фільм без книги ніяк. Читання книги має багато переваг над переглядом фільму, адже читання розвиває уяву. поповнює словниковий запас, збагачує внутрішній світ, виховує терплячість та уважність. Навіть  діти, яких важко привчити до читання, після перегляду фільму з головою пірнуть в захоплюючу історію про улюблених героїв. Тож запрошуємо усіх бажаючих до перегляду книжкової виставки «Літературні шедеври на великому екрані», яку влаштовано  у Чемеровецькій бібліотеці для дорослих. З книг, представлених на виставці, ви можете дізнатись, що таять головні герої і які пригоди залишились поза кадрами фільмів. Фільм може доповнити враження музикою і крутими спецефектами, а книга відкрити нерозгадані деталі. А що вибираєте ви?